X
X
TRY

İptal ve İade Şartları

Anasayfaİptal ve İade Şartları

Alan Adı (Domain)

Domain tescilleri kişiye veya kuruma özel olarak yapılır. Bir tescil hizmeti olduğu için kullanılmasa dahi iptali mümkün değildir. Bu nedenle domain satın alım ve yenileme hizmetlerinde iade yapılamaz. 

Müşterilerimize ek bir özellik sunarak bazı uzantılarda geçerli olmak üzere, domain kayıt tarihinden sonra 2 iş günü içerisinde, 2 dolar kesinti karşılığında iade yapılabilmektedir. Bazı uzantılarda domain yazman firması ve verisign firmasının vermiş olduğu karar ile iade edilememektedir. 

Com.tr alan adlarında yazman firma tarafından iade olmamaktadır. 

Yıllık yenileme yapılmayan domain hizmetlerinde 30 gün askıya alınır. 30 gün içerisinde tekrar yenilemek isterseniz herhangi ir ceza ödemeksizin bu hizmeti alabilirsiniz.

Hosting Hizmeti

Hosting hizmetlerinde 15 gün içerisinde iade talebiniz gerçekleştirilmektedir.  Sonraki süreçte ise kullandığınız kadarı kesinti yapılır, pos komisyonu düşülür ve kalanı iade yapılır.

Yıllık yenileme yapılmayan hosting hizmetlerinde, web hosting hizmetiniz 30 gün askıya alınır. Mailleriniz hosting hizmetine bağlı olduğu için bu hizmetiniz de askıya alınmış olur. 31. gün itibariyle müşteriye bilgi verilerek web hostinginiz ve mailleriniz kalıcı olarak silinir.

Hosting Yedekleme

Tüm hosting hizmetlerimiz haftalık olarak yedeklenmektedir.  Sitenize herhangi bir sorun olduğunda ticket açarak son yedeği sorunuz. Son yedek tarihini seçtiğinizde mevcut yedek sitenize yüklenerek aktif edilir.

Yedekleme her hafta gerçekleşse de müşterilerimizin veri güvenliği açısından kendi yedeğini alma zorunluluğu vardır. Yedek alınan tarih sizler için çok geç yada çok erken bir tarih olabilir. Bu nedenle işinizi riske atmayınız ve yedeklerinizi her zaman kendi cihazınıza alınız.

Web Site Tasarımı

Web site tasarımlarında gönderilen ön ödeme, size başlangıçta yapılan çalışma için hesabınızdan düşülür. Proje durdurulur yada iptal edilirse ön ödeme geri iade edilmez fakat kalan bakiye için ücretlendirilmezsiniz.


Top