X
X

Granary

Proje Hakkında

Ülkesine ve geleneklerine bağlı iki dostun hikayesi,
Aslında bizim için olmazsa olmaz çay’dır. Fakat bağımsızlığımıza olduğu kadar, tatlıya da düşkün bir milletiz. Buradaki baş rol oyucumuz ise tabiki Hamsiköy Sütlacımız. Trabzon’a her gittiğimizde ikimizinde tatlıya olan düşkünlüğü, soluğu hamsiköy sütlacı yediğimiz mekanlarda veya köylerde almamızı sağlardı.

Şimdi ise Granary olarak hedefimiz, köyde yediğimiz bu sütlacı kendi tesislerimizde anne ellerinde pişirip siz değerli müşterilerimize sunmak. Hamsiköy Sütlacımızı, ev yapımı karamel, frambuaz ve ahududu soslarımız ile geliştirdik. Dondurma ve fıstık ile lezzeti bir kat daha arttırdık.

Geleneklerimize bağlı olduğumuz kadar yeni tatlar içinde gayret gösterdik. Bunun için sıcak ve soğuk kahve seçeneklerimizi, en kaliteli endüstriyel otomatik kahve makineleri ile devamlı aynı lezzeti müşterimize sunabilmek için herbir reçetede özenle çalıştık. Kendimizi sürekli geliştirmek için gündemi hep takip ettik, dünya mutfağında son dönemin en trend tatlı ve atıştırmalıkları ile zengin bir menü oluşturduk.

Hamsiköy sütlacımızın yoğun süt aroması, pirinç taneleri, ve espresso ile sadece Granary şubelerinde bulabileceğiniz nefes kesici lezzetler hazırladık.

Yapılan Hizmetler:
  • Kahve
Top