X
X

Rim Reklam

Proje Hakkında

Rim Tabela, İstanbul’da bulunan, şehir içi ve yakın şehirlerdeki projeleri üstlenen projelendirme ve reklamcılık kuruluşudur. İmalat proje, 3B model, tabela ve dijital baskı uygulamaları gibi  birçok konuda hizmet vermektedir.

Ekibimiz, yapı ve reklam sektöründe mega projeler yöneten öncü firmaların bünyesinde yetişerek bir araya gelen çalışma arkadaşlarından oluşmaktadır.

Amacımız, mimari ve reklamcılık alanlarında iç ve dış mekan projelerinizi, tasarım ve projelendirmeden, saha montajına kadar tüm süreç̧ yönetimini sistematik bir disiplin ile sizlere sunmaktır. Kaliteden taviz vermeden, işveren memnuniyeti odaklı, yüklendiği işleri ön görülen bütçe ve süreye uygun olarak tamamlamak iş ahlakımızdır.

Yapılan Hizmetler:
  • Rim Medya 1978 yılından bu yana siz değerli müşterilerine kaliteyi ve estetiği profesyonel çözümler ile sunmaya devam etmektedir. Ticaretinizin en önemli reklam RİM bakış açısıyla ve profesyonelliği ile ortaya çıkarıldığında sonuç hayal edemeyeceğiniz kadar şaşırtıcı oluyor. Sizde diğer binlerce müşterimizin olduğu gibi sonsuz memnuniyet ve kaliteli bir iş bekliyorsanız sizleri de ofisimize bekleriz.
Kategori: Tabelacı Siteleri
Top