X
X

Boyabat Web Tasarım

Boyabat Web Tasarım

Boyabat web tasarım taleplerinde bulunan tüm işletmelerin profesyonel çözüm ortağı olarak ayrıcalıklı hizmetler üretiyor. Sektörde uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle web sitesi tasarımları yapan firmamız, Boyabat ve çevresinde uygun fiyat ve yüksek kalite standartlarıyla hizmet üretmektedir.

Kurumsal kimliğinizi pekiştirmek ve hedef kitlenize daha hızlı erişebilmenize olanak sağlayan web siteniz, aynı zamanda firmanızın en iyi reklam aracı niteliğindedir. Uzman ekibimiz tarafından tasarlanacak olan kurumsal web siteniz sayesinde eskisinden çok daha fazla sayıda kullanıcıya ulaşabilecek, potansiyel müşteri sayınızı kat be kat artırabileceksiniz.

Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaran, mal ve hizmet satışlarınızı artıran web sitesi tasarımlarında birçok unsurun birlikte kullanılması ve profesyonelce dizayn edilmesi gerekir. Firmamız web sitelerinizin tasarımında birçok püf noktasını göz önünde bulundurmak suretiyle profesyonel web siteleri kurmaktadır Bu sayede coğrafi uzaklık veya yakınlık önemini yitirecek, tüm müşterilerinize ve muhtemel müşterilerinize aynı uzaklıkta olma fırsatı yakalayacaksınız.

Web Tasarımında Nelere Dikkat Ediyoruz?

Boyabat web tasarım olarak ilk planda müşterilerimizin hedef kitlelerini analiz ediyoruz. Müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanan web siteleri müşteriye en doğru ve en hızlı şekilde erişime olanak sağlar. Ayrıca web sitesinin kullanıcı dostu bir yapıya sahip olması ve arama motorlarına optimize edilmesi gereklidir. Web tasarımlarında sitenin kalitesini belirleyen birçok önemli unsur bulunmaktadır. Bu tasarım unsurları,

  • Sitenin tasarım düzeni
  • Renk ve grafik tasarımları
  • İçerik planlaması
  • Font seçimidir.

Site düzeni: web sitesi tasarımında ilk hedef, sitede kullanılan görseller, grafikler ve metinlerin gözü yormayacak formatta ve belli bir düzen içerisinde olması gereklidir. Bu çalışmada asıl gaye, kullanıcıların aradığı bilgiye en kısa sürede erişim sağlamasıdır. Düzenli ve titiz bir şekilde tasarlanmış web sitesi kullanıcıların web sitenizde daha fazla zaman geçirmesine olanak sağlayacaktır.

Renk ve Grafik Tasarımı: web sitelerinde genellikle işletmelerle özdeşleşmiş renklerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Çünkü günümüzde renk ve semboller akılda kalıcı özelliğe sahip olup, firma ile özdeş şekilde hatırlanırlar. Firmamız web sitesi tasarımlarında bu ilkeye özen göstermek suretiyle, müşteri taleplerine göre renk tasarımları oluşturmaktadır.

Web sitesi içerisinde kullanılacak olan grafikler de renk uyumu kadar büyük öneme sahiptir. Sayfanın açılma hızını etkilemeyecek grafik, logo veya simgelerin seçilerek kullanılması site verimliliği açısından oldukça önemlidir.

İçerik Planlaması: Web sitesine konulacak olan görseller ve metinler ziyaretçilerde merak uyandıracak nitelikte olmalıdır. Ayrıca web sitesinin SEO optimizasyonu yapılmalı, içeriklerin bilgilendirme amaçlı ve net bir dille yazılmış olmasına özen gösterilmelidir. Sitede yer alan içeriklerde konu ile ilgili anahtar kelimeler kullanılması web sitesinin oldukça geniş bir kullanıcı tarafından ziyaret edilmesini sağlayacak, böylece arama motorlarında yapılan aramalarda üst sıralarda görünebilme imkânı oluşacaktır.

İçerikte yer alan makalelerin çarpıcı başlıklara sahip olması, konuyu anlatan alt ara başlıklarla ve kısa net cümlelerle hizmetlerinizi ifade edebilecek nitelikte olması gerekir.

Font Seçimi: web sitesinde yer alan metinlerde kullanılacak olan yazı tipi seçimi tasarım kalitesini göstermek açısından oldukça önemlidir. Birçok web tarayıcısı güvenli yazı tiplerini kaliteli bir şekilde görüntüleyebilmekte, böylece kullanıcıların içeriklere daha kısa sürede vakıf olması mümkün hale gelmektedir. Bu sebeple web tarayıcıları tarafından kabul gören fontların kullanılması gerekir.

Boyabat web tasarım olarak 7/24 bize iletişim numaralarımız, sosyal medya adreslerimiz ve web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylece tüm ihtiyaçlarınızı en geniş kapsamda karşılar nitelikte bir web sitesine en uygun fiyat ve yüksek kalite garantisiyle sahip olabilirsiniz.

Boyabat Web Tasarım Referanslar

Top