X
X

İstanbul ‘da Tabela Üretim Merkezi

Tabela Modelleri

 

Tabela, bir dükkânın en ilgi çekici parçalarından birisidir. Müşteriye, o dükkâna girmesi için sebep veren şey, görsel olarak öne çıkan ve dükkânınızı kaliteli gösteren tabelalardır. Artık insanlar, göz zevklerine hitap eden mağazalara girmeyi daha fazla tercih ediyorlar. Çünkü zamanımızda görsellik ve estetik en önem verilen şeyler arasında. Dükkânların dizildiği bir caddede ön plana çıkan mağazalar, tabela görünümü ve iç tasarımıyla müşteriye estetik bir güzellik sağlayan dükkânlardır.Mağazanın için sahip olmak isteyeceğiniz tabela için tabelacı firmalar artık ulaşabileceğiniz birçok yerde bulunuyor. Ama yine de size en iyisini verebilecek olan tabelacı firmayı seçmeniz, sizin ve markanız için en iyisi olacaktır. Sahip olduğunuz marka için hevesli bir şekilde adım attığınız ilk yerlerden birisi, tabelacı firmalardır. Dükkânınızı en iyi bir biçimde yansıtabilmesi için, estetik olarak güzel tabelalar seçmeye özen gösterirsiniz. Tabelaların birçok çeşidi olmasıyla birlikte, tercihinize göre uygun fiyatlısını da tercih edebilirsiniz. Tabela imalatında tabelalar birçok yöntem kullanılarak yapılır. Kayan yazılı dijital tabelalar da, son yıllarda birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kayan yazılı tabelaları sadece dükkânlarda değil, birçok yerde tercih eden insanlar var. Mesela hastane ve okullarda da kayan yazı tabelaları kullanılmaktadır.  Bunun dışında tabelaların birçok modeli bulunmaktadır. Bunlar; totem tabela modelleri, yol tabelaları, cephe tabelaları, çatı tabelaları, tavana, duvara ve yere monte edilebilen yönlendirme tabelaları, mimari yönlendirme tabelaları, kayan yazılar ve fener tabelalarıdır.

İstanbul Tabela, sizlere bu tasarımın en önemli noktalarından birisi olan tabelayı sunmaktadır. Sahip olduğu teknoloji ile birlikte sizin isteğinizi en kaliteli bir biçimde karşılayacaktır. Gerek kendi tasarladığınız, gerekse İstanbul Tabela‘nın sahip olduğu geniş model skalasından seçtiğiniz tabelayı, en iyi bir biçimde yaptırın. İstanbul Tabela ‘nın kullandığı kaliteli malzemeler sayesinde, tabelanız en iyi haliyle dükkânınızı sergileyecek. İstanbul Tabela size sadece klasik tabelaları değil, isteyebileceğiniz her türlü tabela alanında yardımcı olacaktır. Hem de tahmin ettiğinizden çok daha iyi bir şekilde. İstanbul Tabela sizlere; totem tabela modelleri, yol tabelaları, cephe tabelaları, çatı tabelaları, tavana, duvara ve yere monte edilen yönlendirme tabelaları, mimari yönlendirmeler, kayan yazı dijital tabelalar ve fener tabelaları çeşitlerinde de yardımcı olacaktır. Piyasada ararken karşılaşabileceğiniz en kaliteli tabela şirketi olan İstanbul Tabela’nın en büyük gayesi, müşterilerine iyi bir hizmet verebilmektir.

Etkili çözümler üretiyoruz…

Avrupa Tabela 2006’dan beri değerli müşterilerine katma değer oluşturacak ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

Deneyimli ve tecrübeli 100’ü aşkın personeli ile 7000 m²’lik modern fabrikamızda üretmekte olduğumuz iç ve dış mekan reklam ürünleriyle müşterilerimize en uygun, en kaliteli, en hızlı hizmeti vermeye devam etmekteyiz. İstanbul Bahçelievler’de kurduğumuz yeni üretim tesisi ile bilgi, eğitim, teknoloji, insan sağlığı ve çevre bilinciyle yatırım yapmayı temel prensip olarak değerlendirerek, politikamız gereği olarak üretim ekipmanları ve makine parkımızla üretimlerimize yeni bir boyut kazandırmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Reklamın her alanında hizmet veren Avrupa ailesi olarak reklamverenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip, zaman, emek ve para kaybı yaşamadan, üstüne en uygun çözüme kavuşmasını sağlamaktayız.

avrupatabela.com

Top