X
X

Metal Raf Sistemleri

Çelik raf sistemleri; Cıvata somun yardımıyla kurulan, dört tarafında L şeklinde delikli profiller ile sağlamlaştırılmış ayakta bağımsız şekilde durabilen ve duvara monte edilerek iş güvenliği açısından daha güvenli hale getirilebilen pratik DKP sacdan üretilen en ekonomik metal raf sistemleri modelidir.

Çelik Raf Sistemleri

Çelik raf sistemleri DKP olarak ifade edilen bir sac döküm türünden elde edilmekte ve üretilmektedir. İhtiyaca ve alana uygun nitelikte üretim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler; kesme, biçimlendirme ve özellikle de ölçülendirmedir. Başarılı bir çelik raf üretiminin gerçekleştirilebilmesin de ise müşterinin ihtiyacına uygun niteliklere sahip bir raf üretimi önemli olmaktadır.

Çelik Raf Sistemi Fiyatları

Firmamız ÇELİK RAF SİSTEM müşterilerine Türkiye genelinde arşiv raf sistemleri modellerinden çelik raf, metal raf, arşiv rafı, depo rafı gibi ürünlerin üretim, satış ve kurulum hizmetleri konusunda destek vermektedir. Firmamız 1995 yılından bu yana raf alanında hizmet vermektedir her geçen gün tecrübesini yapmış olduğu ürünlere yansıtarak kalitesini yükselmektedir. Firmamız Ayrıca İstanbul içi müşterilerine ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetleri sunmaktadır.

Etiletler: çelik raf, metal raf, arşiv rafı, depo raf sistemleri, klasör rafı, çelik raf sistemleri,

http://www.celikrafsistem.com/

[email protected]

Top