X
X

Kadıköy Web Tasarım

Kadıköy Web Tasarım

Kadıköy Web Tasarım hizmetleri, çağımızın en etkili tanıtım ve satış mecrası haline gelen internet ortamında yerinizi almanızı sağlıyor. Uzman web masterler eliyle hazırlanan web siteleri, barındırdığı birbirinden önemli özellik sayesinde daha çok kişi tarafından takip edilmenize, ürün ve hizmetlerinizi daha özgür ve maliyetsiz bir şekilde yapabilmenizi mümkün hale getiriyor. Büyük bir özenle ve titiz bir çalışma sonucu yapılan web sitesi tasarımları, oldukça düşük bütçelerle ve kısa süreler içerisinde hazırlanarak kullanıma sunuluyor.

Diğer tüm tanıtım ve reklam yöntemlerinden çok daha etkili bir hale gelen internet ortamı, her geçen gün daha da artan kullanıcılar sayesinde insan yaşamına yön veriyor. Günümüzde kişisel bakım ürünleri, yiyecek, içecek, kültürel gereksinimler, ev eşyaları, elektronik ve akla gelebilecek her ürün, internet üzerinden oldukça uygun fiyatlarla müşteri beğenisine sunuluyor. İnternet mecrasının tüm avantajlarını web sitesi sahiplerinin lehine çeviren SEO uygulamaları da, web tasarımcıları tarafından büyük bir özenle oluşturuluyor.

Web Sitesi Neden Gereklidir?

Kadıköy Web Tasarım ticaretin koşullarını tamamen değiştiren dijital ortamın tüm avantajlarından faydalanmanızı sağlayacak tasarımlar üreterek farklı dünyalara pencere açmanızı sağlıyor. Günümüzde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de internet kullanım oranı giderek yükseliyor. Özellikle akıllı telefonların icat edilmesi sonucunda patlama yaşayan internet kullanımı, işletmeleri bu platformda yer almak zorunda bırakıyor. Web sitesi tasarımlarının işletmelere sağladığı avantajlar arasında

İnternet ortamının giderek büyümesi ve akıllı telefon kullanımının yaygınlaşmasının sonucu olarak, internet kullanıcıları her türlü bilgiye internet üzerinden ulaşabiliyor. Herhangi bir ürün veya hizmet hakkında bilgi olmak isteyen, arama motorları üzerinden kaynak web sitelerine hızlıca ulaşabiliyor. Profesyoneller tarafından oluşturularak kullanıma sunulan web siteleri işletmelere önemli avantajlar sağlıyor.

 • Geleneksel reklam yöntemlerine oranla düşük maliyetlerle tanıtım yapma imkânı
 • Daha fazla kişiye daha kısa sürede ulaşabilme olanağı,
 • Firma ve markalara prestij sağlaması
 • Haftanın her günü 24 saat ulaşılabilirlik
 • İhtiyaç halinde içeriklerin kısa sürede güncellenebilmesi
 • Ciro artışı
 • Daha geniş pazarlara erişme imkânı
 • Rekabet şartlarına uyum sağlamak

Tamamen profesyonel yöntemlerle tasarlanmış web siteleri sayesinde mümkün olan bu tür avantajlar, SEO optimizasyonu ile pekiştirilerek, e-ticarette önemli kazanımlar elde edilmesine olanak sağlıyor.

Web Sitelerinde SEO Optimizasyonu

Kadıköy Web Tasarım tarafından yapılan web site tasarımları, SEO optimizasyonu sayesinde işletmenizin internet üzerinde yapılan aramalarda görünür olmasını sağlıyor. SEO optimizasyonu adına yapılan düzenlemeler, Google gibi dünya devi arama motorlarında sıralamaya girmenizi sağlayarak, daha fazla kişi tarafından görülmenizi sağlıyor. Günümüzde internet kullanıcılarının yaptıkları aramalar,  arama motorları tarafından belli bir sıra ile görüntüleniyor. Genellikle ilk sıralarda yer alan işletmeler, kullanıcılar tarafından ziyaret edilen siteler olduğu için, arama sonuçlarının ilk sıralarında yer almak büyük önem taşıyor.

SEO çalışmaları bir anlamda, web sitelerinin popülaritesini en kısa sürede artırabilme yöntemi olarak görülüyor. Google aramalarında en üst sıralarda yer alabilmenin sağladığı avantajlar, işletmeler açısından oldukça cazip görülüyor. SEO yapılandırmaları sayesinde kısa sürede daha geniş kitlelere ulaşabilen web sitelerinin tasarım özellikleri de büyük önem taşıyor.

Web Sitesi Tasarımlarında Nelere Dikkat Edilmeli?

Web sitelerine ziyarette bulunan kullanıcılar, ilk 8 saniye içerisinde karar vererek sitede kalmaya devam etmekte veya farklı bir siteye geçmektedir. Ziyaretçiyi sitede tutmak ve daha fazla zaman geçirmelerini sağlamak ise, tasarımda yapılacak profesyonel dokunuşlarla mümkün olabiliyor. Tam anlamıyla profesyonel bir yapıya sahip bir web sitesinde dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında,

 • Site yapısının ziyaretçi beklentisine uygunluğu
 • Web sitesinin arama motorlarına ( SEO) uyumluluğu
 • Cep telefonu, tablet gibi mobil cihazlara uyumluluğu
 • Site açılış hızı
 • Site içeriklerinin özgünlüğü
 • Renk ve grafik tasarımlarının uyumluluğu
 • Sosyal medya araçlarının link ve butonlarının sitede görünür bir yerde bulunması yer almaktadır.

Web siteleri, profesyonel web ajansları tarafından yapılmalı ve siteden elde edilmesi düşünülen tüm beklentiler önceden ajansa bildirilmelidir. Tasarım aşamasında önce site taslağı üzerinde fikir birliği oluşturulmalı, sitede yer alacak resim, video gibi görseller ve yazılı metinler oluşturulmalıdır. Ajans tarafından işletmelerin rekabet ettiği diğer firmalar analiz edilmeli ve rekabette öne çıkabilecek unsurlar belirlenmelidir. Ayrıca, web sitesi kullanıma başladıktan itibaren, sürekli teknik destek sağlanarak site yapısı kontrol altında tutulmalıdır.

Kadıköy Fotografları

Top