X
X

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Dijital hizmetler; daha çok kaliteli görsellik, nitelikli içerik ve başarılı geri dönüş sağlayan hizmetler olarak kıyaslanmalıdır. Bu değerler üzerinden bakıldığında, gerçekten kaliteli hizmet önceliği olan müşterilerimiz, aldıkları hizmetlerin verdikleri paranın tam karşılığı olmasını beklemektedir. Tam karşılığını aldığınız her hizmet için; tecrübenin ve emeğin de bu fiyat politikalarına dâhil olduğunu da unutmayın.

Öyle ki; son zamanlar özellikle hazır sistemler üzerinden birbirinin aynı nitelik ve tasarımlarda web siteleri karşımıza çıkmaktadır. Hatta neredeyse içeriklerine, belirtilen hizmet açıklamalarına kadar birbirinin aynı web siteleri görebiliyoruz.

Web tasarım fiyatları, her şirket için, her bölge veya semt için farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra, istenilen işin detayları, niteliği ve kapsamı da bu fiyat konusunda farklılıklara sebep olan etkenlerden bir kaçıdır.

Şirketimizin fiyat belirleme politikası ise, daha çok istenilen işin niteliklerine göre belirlenmektedir. Bu belirleme de, istenilen web sitesi türü, yayına alım sonrasındaki danışmanlık ve destek istekleri de yer almaktadır.

Şuan için ortalama fiyatlar verecek olursak; standart birkaç ana menünün içerdiği kurumsal web siteleri 1.200₺ olarak fiyatlandırılmaktadır. Bu fiyatlar içerisinde; yıllık hosting ( barındırma ), domain ( alan adı), telefon ve mail ile müşteri desteği, revize talepleri gibi birçok ekstra hizmette dâhil edilmektedir. Senelik yenilenme ücretleri ise, firmamız tarafından sizlere hizmet sonuna yakın teklif şeklinde bildirilecektir. Yapılacak her tescil işlemi bizzat sizlerin adına yapılmakta olup, markalarınız için ayrıca telif hakları gözlem ve tedbirleri de tarafımızca takip edilmektedir.

Logo tasarımı, banner tasarımı, landing page ( tek sayfa arayüz ) tasarımı, e-bülten tasarımı, sosyal medya hesapları görsel tasarımı gibi birçok tasarım hizmetimiz için de, ayrıca fiyatlar hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal tasarım hizmetleri 1.500 TL, hosting barındırma ve alan adı tescili 500 TL, web tasarımı çözümleri 1500 TL, Seo hizmetleri 2000 TL, sosyal medya hesapları yönetim ve danışmanlık hizmetleri 1000 TL olarak, genel anlamda bir fiyat çizelgesi sunmaktayız. Ama tekrar belirtmekte fayda var ki; her işlemin detayları tarafınızca en ince ayrıntısına kadar paylaşılabilir. Bu tip fiyatlandırmalarda, iki tarafın ortak alacağı kararlar her zaman geçerliliği olan kararlardır.

Top